Łukasz Szeląg wrócił do drużyny!

Po blisko siedmiu miesiącach przerwy, do regularnych treningów z drużyną powrócił Łukasz Szeląg.

31-latek po raz ostatni wystąpił w meczu ligowym 8 kwietnia w Baranowie, kiedy to Vitcovia zremisowała 1:1. On sam został wtedy ukarany czerwoną kartką, przez co musiał pauzować w kolejnym spotkaniu ligowym. Zbiegło się to z jego  półrocznym wyjazdem z powodu podnoszenia kwalifikacji zawodowych, przez co musiał przerwać regularne treningi w klubie.

Przez ten czas kilkukrotnie pojawił się na treningach, jednak nie był brany pod uwagę w kontekście gry w meczach. Teraz, gdy już na dobre powrócił, będzie do dyspozycji trenera Stanisława Drozdy i - być może - znajdzie się w kadrze meczowej już w najbliższym meczu z Wiarą Lecha,